Kilka słów o nas...
środa, 13 lipca 2016 14:42

Instytut Informatyki jest jednostką naukowo-dydaktyczną Politechniki Łódzkiej wchodzącą w skład Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej (FTIMS).

W Instytucie Informatyki oprócz studiów podyplomowych Administracja systemami GNU/Linux prowadzone są także studia podyplomowe Nowoczesne aplikacje biznesowe Java EE oraz kursy CCNA (Cisco Certified Network Associate) w ramach programu Akademii Sieciowej Cisco (Cisco Networking Academy).

Kierownikiem studiów podyplomowych Administracja systemami GNU/Linux jest dr inż. Roman Krasiukianis.

Wykładowcami prowadzącymi zajęcia są pracownicy Instytutu Informatyki PŁ, specjaliści w zakresie systemów operacyjnych GNU/Linux oraz sieci komputerowych, będący jednocześnie doświadczonymi dydaktykami. W szczególności posiadają oni doświadczenie zdobyte w trakcie realizacji wielu edycji studiów podyplomowych i kursów komercyjnych o tej tematyce, przy czym wysoka jakość prowadzonych przez nich zajęć była wielokrotnie potwierdzana wynikami uczelnianych ankiet dydaktycznych studiów podyplomowych:

Poprawiony: środa, 13 lipca 2016 14:42